Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-01-29


Mokykloje naudojama elektroninė vertinimo ir informavimo sitema "MANO DIENYNAS".

Mokinių tėveliams ir globėjams prisijungimo vardus bei slaptažodžius praneš klasių mokytojai.

Iškilus problemoms pirmąkart prisijungiant, prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui. Prisijunkite prie sistemos spragtelėję kairįjį pelės klavišą ant logotipo:Download
2018 m. 4kl_mokyklos_profilis.pdf
Adobe Acrobat Document 691.6 KB

Tėvelių dėmesiui!

Pateikiame Nacionalinių 4 klasės mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) 2018 m. rezultatus. Šioje trumpoje ataskaitoje Šiaulių Centro pradinės mokyklos mokinių pasiekimai lyginami su šalies mokinių pasiekimų tyrime dalyvavusių mokinių rezultatais (diagramose – Šalies).

 

 Gerbiami Tėveliai/Globėjai,

Jau keleri metai Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos, siekiančios gerinti ugdymo kokybę, naudojasi Nacionalinio egzaminų centro parengtais testais (nuo 2017 m. tai vadinama Nacionaliniu mokinių pasiekimų patikrinimu, toliau – NMPP). Šie testai, skirti įvertinti 2, 4, 6 ir 8 klasės mokinių mokymosi pasiekimus, padėti išsiaiškinti konkrečius mokymosi sunkumus ir problemas, kurias galima įveikti mokiniui laiku suteikiant tinkamą pagalbą.

Kiekvienam mokiniui parengiama individuali ataskaita apie jo atliktų NMPP testų rezultatus. Plačiau apie tai, kaip perskaityti šią ataskaitą, kaip interpretuoti savo vaiko pažangą, galite pasiskaityti žemiau pateiktuose aprašuose.

Download
2kl_Informacija tėvams apie mokinio DT r
Adobe Acrobat Document 666.6 KB
Download
4kl_Informacija tėvams apie mokinio ST r
Adobe Acrobat Document 714.3 KB