Paskutinį kartą atnaujinta: 2017 03 27


Integruota žmogaus organizmo pažinimo pamoka ketvirtokams

Kovo 21 dieną Šiaulių „Centro“ pradinėje mokykloje sveikatos priežiūros specialistė Sigita Dambinskienė bei Šiaulių Universiteto Sveikatos Edukologijos IV-o kurso studentės Rūta Kasparavičiutė ir Greta Kairiūnaitė ketvirtokams pravedė pamoką „Žmogaus organizmo sistemų funkcijos“. Jos metu 4 B klasės mokiniai įdėmiai klausėsi apie žmogaus kūno dalis, organizmo sistemas ir jų funkcijas. Po studenčių išdėstytos teorinės medžiagos, mokiniai savo įgytas žinias pasitikrino dirbdami grupelėmis bei atlikdami gautas užduotis. Pamokos pabaigoje mokiniai išsakė studentėms teigiamas ir pozityvias nuomones apie vykusią pamoką, todėl pamoka baigėsi su šypsenomis ir gera nuotaika.

 Informaciją parengė Šiaulių universiteto

Sveikatos edukologijos IV-o kurso studentė Rūta Kasparavičiutė


PIRMOKAI KINO TEATRE

 

 

 

Pavasarišką antradienio rytą 1 A klasės mokiniai išsiruošė į kino teatrą.  Saugiai autobusu nuvykę į kino teatrą,  žiūrėjo filmus „Lego Betmenas“ ir „Ričis Didysis“.

Ačiū tėveliams puikią pramogą!

 

 

Informaciją parengė 1 A klasės mokytoja Lilija

2017-03-26


PAMOKA "AUŠROS" MUZIEJUJE

3 A klasės mokiniai domėjosi Lietuvos senove. Lankydamiesi "Aušros" muziejuje sužinojo, ką veikia archeologai ir ką apie senovę gali papasakoti archeologiniai radiniai.

 

Informaciją parengė klasės mokytoja Danutė

2017-03-15


PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA 4 A


KETVIRTOJI "B" ŠVENTĖ VALENTINO DIENĄ

4B KLASĖS MOKINIAI ŠVĘSDAMI ŠV. VALENTINO DIENĄ PADEMONSTRAVO, KAD MOKA BŪTI MANDAGŪS, JAUTRŪS, DRAUGIŠKI, NEGAILI VIENAS KITAM MALONIŲ ŽODŽIŲ.


PIRMOKŲ IŠVYKA Į MUZIEJŲ

 

 

Šią savaitę 1 A klasės mokinukai apsilankė Šiaulių „Aušros“ muziejuje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Senolių kaimo gryčioje“. Vaikai domėjosi, kaip žmonės gyveno ir dirbo senovėje. Sužinojo ir pamatė, kaip atrodo, kai kurie jau nebenaudojame buities rakandai, patys juos išbandė. Grįžę iš muziejaus vaikai nusprendė, kad senovėje žmonės gyveno labai sunkiai.

 

Parengė 1 A klasės mokytoja Lilija

2017-01-25


TREČIOKAI PARKE

Penktadienio popietę 3 B klasės mokinukai su rogutėmis rankose išsiruošė į centrinį miesto parką. Prisižaidę ir prisičiuožinėję nuo kalniukų, laimingi raudonskruosčiai grįžo į mokyklą.

 

Parengė mokiniai ir klasės mokytoja Daiva

2017-01-21


PRIEŠMOKYKLINUKŲ KŪČIUKAI

Prasidėjus paskutinei advento savaitei ir užplūdus šventinėms nuotaikoms priešmokyklinė ugdymo grupė nusprendė patys išsikepti kūčiukų. Visi kartu ruošėme tešlą, ją minkėme ir gaminome įvairių dydžių kūčiukus. Iškeptų kūčiukų kvapas pasklido po visą mokyklą, o vaikai ne tik vaišinosi patys, bet jais džiugino ir kitus mokyklos bendruomenės narius. Papuošta eglutė, kalėdinė muzika, ką tik iškeptų kūčiukų kvapas, o visų mintyse tik viena - Kalėdos jau čia pat!


 

 

4 - oje B dažnai sulaukiame svečių. Šįkart kartu su Teodoro mama Loreta, jai padedant ir pamokant piešėme pastelėmis ant tamsaus popieriaus. Buvo labai įdomu. Dabar turime ištisą Čiurlionio paveikslų ir muzikos įkvėptų piešinių galeriją.

 4 B klasės mokiniai 


Prasidėjusi žiema džiugina baltu, puriu sniegu. Štai kaip linksmai, draugiškai ir kūrybiškai mes leidžiame laisvalaikį mokyklos kieme.

4 A klasės mokiniai


Mokykloje surengta 2 A klasės mokinės Liepos Jankevičiūtės piešinėlių paroda. Mokyklos penktadieninio susirinkimo metu Liepą sveikino ir dovanėles įteikė direktorius ir dailės mokytoja, o visi moksleiviai apdovanojo gausiais aplodismentais. Lauksime kitų parodų - tegul Liepa būna pavyzdys klasės draugams ir visai mokyklai... 


Paskutinį spalio penktadienį  mokyklos salėje  siautėjo "pabaisiukai". Jie dalyvavo tradicinėje mokyklos mokinių "Pabaisiukų diskotekoje", kurią organizavo šokių mokytoja Justė. Jau nuskambėjus pirmiesiems muzikos akordas "pabaisiukai" audringai  šoko, dainavo ir linksminosi. Per pertraukėlės nuotaikingus heloviniškus šokius šoko 1A klasės "pabaisiukai". Šventė buvo ypatingai linksma.

 

1A, 2A, 2C, 3A, 3B, 3C, 4 A klasių mokiniai ir jų mokytojai


 

Mes, 4B klasės mokiniai, važiavome į Rygos zoologijos sodą. Važiavome su dviaukščiu autobusu, kuriame buvo daugelio vaikų tėvai, seses ir broliai. Nors ir lijo lietus vis tiek pamatėme daug gyvūnų. Man labiausiai patiko begemotų skleidžiamas  garsas, išdykusios beždžionėles, linksmuoliai lemūrai. Džiaugėmės, kad galėjome pamatyti gyvūnų šėrimą.

Grįždami užsukome į ,,Lido". Pavalgę ir papramogavę grįžome namo, o tėveliai dar spėjo ir pabalsuoti.

  

Justas, 4B klasė


 

2 C klasėje vyko sveikos mitybos pamoka. Sveikatos specialistė Sigutė Dambinskienė pasakojo vaikams apie sveiką mitybą, pristatė , kokie maisto produktai yra sveiki ir naudingi, o kokiais produktais nereikėtų piknaudžiauti. Vaikai patys statė sveiko maisto piramidę, atliko užduotėles.

 

Parengė 2 C klasės mokytoja Inga Dargienė


 

4 B klasėje lankėsi buvęs mokytojos Rasos mokinys, dabar jau gimnazistas Mantas. Ketvirtokai su dideliu susidomėjimu išklausė jo įspūdžių iš kelionės po Meksiką. Viskas buvo įdomu - nuo istorijos ir architektūros iki egzotiško maisto. Žinoma, ir ketvirtokai svajoja laimėti kelionę loterijoje.

Ačiū Mantui už įspūdžius, laukiame svečiuose ir kitų savo buvusių mokinių!


4b ir 3a klasėse baigėme nagrinėti temą apie olimpines žaidynes. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Šiaulių mieste gyvena tokie garsūs sportininkai, kaip E. Ramanauskas ir A Lankas, Rio olimpinėse žaidynėse laimėję bronzos medalius.

Matuko Mačanskio tėveliai pakvietė šį sportininką atvykti į mūsų mokyklą ir papasakoti apie savo pergales ir sportinį kelią. Smagu buvo rankose palaikyti olimpinį medalį, užduoti klausimus, nusifotografuoti su Aurimu Lanku. Sportininkas mielai dalijo vaikams autografus.

 

Parengė 4 B klasės mokytoja Rasa V.


 

Visą mėnesį 4 B klasėje kalbėjome apie Olimpines žaidynes ir juose dalyvavusius sportininkus. Klasės seniūnė Gerda Selvenytė pakvietė į svečius savo dėdę, plaukimo baseino "Delfinas" trenerį, Robertą Šuipį. Treneris stebėjo varžybas net trijose olimpiadose. Pasidžiaugėme suvenyrais, apžiūrėjome nuotraukas. Buvo labai įdomu.

 

4 B klasės mokiniai ir mokytoja Rasa


Rugsėjo 24 d.  1 B klasės mokiniai ir tėveliai iškylavo prie Juodlės ežero. Keliavome pažintiniu Juodlės taku, žaidėme kartu su tėveliais, šildėmės prie laužo ir vaišinomės lauže keptomis dešrelėmis ir bulvėmis. Buvo smagu. Ačiū visiems dalyvavusiems.

                                         

1 B klasės vaikai ir mokytoja Dalia


2 B klasės mokiniai rinko klasės seniūną. Visą savaitę ruošėmės būsimo seniūno(ės) rinkimams: Ryto rato metu kandidatai, norėję tapti seniūnais, prisistatė klasės draugams, papasakojo, kodėl jie norėtų tapti seniūnu(e), kuo jų veikla būtų naudinga klasės draugams, ką numato veikti, net atsakė į ne visai "patogius" klausimus . Kiekvienas apmąstė ir savo pasirinkimą užrašė, o vėliau lapelį su vardu įmetė į balsadėžę. Taigi.... 2 B klasės seniūne tapo Ieva Vyšniauskaitė! Sveikiname ir linkime sėkmės!

 2 B klasės mokiniai ir mokytoja Kristina

Download
Renkame klasės seniūną 2 B.pdf
Adobe Acrobat Document 729.2 KB

Rugsėjo 24-osios rytą 2 B klasės mokiniai ir jų tėveliai, broliukai ir sesutės išvyko į Dargaičių kaime esantį alpakų auginimo ūkį. Mus pasitiko ūkio savininkė ir mielai papasakojo apie jų ūkyje auginamas alpakas, lamas ir net du kupranugarius. Galėjome alpakas ir jų jauniklius paglostyti, pašerti skaniomis morkomis kupranugarius, pačiupinėti nukirptą alpakų vilną. Daug įdomaus apie jas sužinojome. Vėliau atvykome į kaimo sodybą, kurioje smagiai žaidėme, vaišinomės arbata ir gardumynais. Buvo smagi šeštadienio popietė!

2 B klasės mokiniai ir mokytoja Kristina

Download
2 B klasės šeimų išvyka.pdf
Adobe Acrobat Document 2.0 MB