KINGS: tarptautinės matematikos ir anglų k. Olimpiados mūsų mieste!

Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti,  paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudenio semestre dalyvavusiems vaikučiams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Paskutinę žiemos dieną "kingsai" lankėsi mūsų mokykloje ir ne tik apdovanojo diplomais olimpiados finalistus, bet ir įteikė sertifikatus sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.

Sveikiname jauniuosiu kingsiečius! 

 

Daugiau informacijos:http://www.Kings.lt

2017-02-28


SKAITOVŲ KONKURSAS "MŪSŲ EILĖS LIETUVAI"

 

 

Vasario 27 dieną mokykloje vyko skaitovų konkursas "Mūsų eilės Lietuvai". Konkurse dalyvavo kiekvienos klasės atstovai. Dalyviais buvo ir patys mažiausieji mūsų mokyklos atstovai.

Komisija ilgai svarstė, kam gi šiemet atiteks pereinamasis prizas - Lietuvos vėliava. Intriga išliks iki metų apdovanojimų, kurie vyks kovo 10 d.

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais!

 

Akimirkos iš konkurso čia >>>

 

2017-02-27


PROTŲ MŪŠIS

Šiaulių Centro pradinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje „Lietuvos istorija“. Šiuo renginiu buvo paminėta Lietuvos nepriklausomybės diena, prisimenami Lietuvos praeities įvykiai. Vasario 22 dieną mokykloje vyko du protų mūšio etapai: pirmajame dalyvavo 3-ių klasių mokiniai, antrajame dalyvavo 4-ų klasių mokiniai. Visi mokiniai pasirodė šauniai, atsakė į pateiktus klausimus ir buvo apdovanoti prizais bei siurprizais.

 

Informaciją parengė logopedė Justina

2017-02-23


RENKAME RAŠTINGIAUSIĄ

 

 

Vasario 23 dieną vyko pirmasis atrankos etapas į Mažojo nacionalinio diktanto rašymą. Mokyklos atrankos etape dalyvavo ne tik ketvirtokai. Savo jėgas išbandė ir geriausiai rašantys trečiokai. Lauksime rezultatų!

 

Informaciją parengė spec.pedagogė Sandra

2017-02-23


MOKYKLOS DAINININKIŲ PASIRODYMAS

Centro pradinės mokyklos dainininkės Lietuvos nepriklausomybės dieną paminėjo Šiaulių Gegužių progimnazijoje. Vasario 15 dieną čia vyko miesto mokinių festivalis "Skiriu Tėvynei - Lietuvai". Mokyklos ansamlis bei duetas - 2 C kl. mokinės Jonita Jankutė ir Augustė Ambrazevičiūtė, puikiai pasirodė tarp kitų miesto mokyklų kolektyvų. Šaunuolės mergaitės! Daugiau pasirodymo akimirkų galite pamatyti čia >>>
Parengė muzikos mokytoja Rasa
2017-02-15

TREČIOKAI IR KETVIRTOKAI PASITIKRINO LIETUVIŲ KALBOS ŽINIAS

Prieš atostogas mokyklos trečiokai ir ketvirtokai susitiko mokyklos lietuvių kalbos olimpiadoje - atliko testą. Laukiame olipmiados rezultatų - sužinosime trečioką ir ketvirtoką atstovausiančius mūsų mokyklai miesto olimpiadoje. Čia keletas olimpiados akimirkų ir veidų:


SVEIKINAME TREČIOKUS

Trečioji A dalyvavo tarptautiniame koliažų konkurse, kurį organizavo Jelgavos savivaldybė (Latvija). Konkurse dalyvavo virš 300 mokinių iš Šiaulių, kurie sukūrė 70 darbų. Sukūrėme keturis darbus, vieną iš jų lydėjo ypatinga sėkmė - buvo apdovanotas trečiąja vieta. Klasė apdovanota diplomais, saldainiais ir kvietimais atvykti į Jelgavą Ledo skulptūrų festivalio metu.

 

Parengė dailės mokytoja Nijolė

2017-02-01