URTĖS ŠALKAUSKAITĖS PIEŠINIŲ PARODA

 

 

 

Penktadienį mokykloje buvo atidaryti pirmokės Urtės Šalkauskaitės pirmoji dailės paroda. Dailės mokytoja Nijolė Gurskienė pasidžiaugė Urtės kūrybiškais darbeliais. Direktorius padėkojo už parodėlę ir įteikė dovanas, linkėdamas piešti ir visus džiuginti savo darbeliais.

 

 

 

Informaciją parengė 1 A klasės mokytoja Lilija

2017-03-26


GERIAU MORKA NEI SALDAINIS

2017 kovo 22 d. Jovaro progimnazijos muzikiniame klube vyko tarpmokyklinė ketvirtokų viktorina "Geriau morka nei saldainis".  Renginyje dalyvavo dvi Centro pradinės ir trys Jovaro progimnazijos ketvirtų klasių komandos. Dalyviai parengė šaunius ir linksmus komandų prisistatymus, puikiai susidorojo su įvairiomis užduotimis: ne tik sprendė kryžiažodžius, dėliojo vaisių ir daržovių dėliones, minė mįsles ir šaradas, bet ir demonstravo savo kūrybiškumą eilėraščio konkurse. Viktoriną organizavo  sveikatos priežiūros specialistė Sigita Dambinskienė ir soc.pedagogė Giedrė Kaminskaitė. Renginį vedė 8 B klasės mokinės Klaudija Jenciūtė ir Raminta Striunkytė. Visos komandos pasirodė puikiai ir buvo apdovanotos Šiaulių visuomenės sveikatos biuro prizais.

Informaciją parengė sveikatos priežiūros specialistė Sigita Dambinskienė

2017-03-24


ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA MOKYKLOJE

Kovo pradžioje mūsų mokykloje įvyko ketvirtokų anglų kalbos olimpiada. Visi nebijantys iššūkių ir mylintys anglų kalbą ketvirtokai susirinko išbandyti savo jėgas ir išsiaiškinti, kuris iš jų yra raštingiausias  ir gali susirungti Šiaulių miesto mokinių anglų kalbos olimpiadoje. Vaikai atliko klausymo, gramatikos užduotis, pasitikrino savo žodyno žinojimą, rašė rašinį. Smagu, kad mūsų ketvirtokai išties raštingi ir sveikiname visus dalyvius! 

O nugalėtojui Karoliui Raišučiui iš 4 A linkime sėkmės miesto anglų kalbos olimpiadoje!

Informaciją parengė anglų kalbos mokytoja Gita

2017-03-15


MARGUOK SU LIETUVA

Kovo 10 dieną miesto bulvare vyko šventė ,,Marguok su Lietuva". Mūsų mokyklos 1-3 klasių mergaičių vokalinis ansamblis bei duetas Jonita Jankutė ir Augustė Ambrazavičiūtė, vadovaujamos muzikos mokytojos Rasos Vaitoškienės, šventę pradėjo skambiomis, nuotaikingomis dainomis bei eilėmis skirtoms Lietuvai.

Džiaugiamės puikiu mergaičių pasirodymu ir mokyklos pristatymu miesto bendruomenei.

 

Informaciją parengė 2 C klasės mokytoja Inga

2017-03-14


PAMINĖTI GERIAUSIEJI!


MAŽASIS NACIONALINIS DIKTANTAS

Lietuvoje jau 10-tą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas, skatinantis didžiuotis lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. O Centro pradinėje mokykloje šia galimybe gali pasinaudoti būsimieji Nacionalinio diktanto konkurso dalyviai. Jau tapo tradicija, kad kasmet, kovo pirmąją savaitę, mokykloje savo jėgas išbandyti renkasi raštingiausi miesto mokyklų ketvirtokai. Šiais metais Mažojo nacionalinio diktanto konkurse dalyvavo atstovai iš 14 Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų. Linkime jiems sėkmės ir nekantriai lauksime konkurso rezultatų!

 

Parengė spec.pedagogė Sandra

2017-03-06


Prie apskrito stalo – mokytojų, vadovėlių autorių ir tėvų diskusija apie integruotą ugdymą

Keturi mokyklos mokytojai dalyvavo Sandoros progimnazijoje organizuotoje konferencijoje apie integruotą ugdymą ir integruotą vadovėlį "Vaivorykštė". Daugiau informacijos apie diskusiją galite rasti Etaplius portalo straipsnyje čia.


SVEIKINAME NUGALĖTOJĄ!

 

 

Kovo 1 d. Radvilė Skauminaitė (3 B, klasės mokytoja Daiva Kiudulienė) ir Pija Gelžinytė (3 C, klasės mokytoja Alma Valuckienė) dalyvavo Dainų progimnazijoje organizuotame  pradinių mokyklų ir progimnazijų PUG ir I-IV klasių mokinių meninio skaitymo konkurse "Tariu lietuvišką žodį".

Sveikiname Radvilę konkurse užėmus I-ą vietą!

Parengė mokytoja Daiva
2017-03-01