Baigėsi mokyklos tarpklasinės šachmatų varžybos tarp mergaičių. Po labai atkaklių ir įdomių kovų mokyklos čempione tapo Gėla Kačinskaitė iš 3 B klasės. Antrąją ir trečiąją vietas taip pat pasidalino 3 B klasės mokinės Gabrielė Gurskytė ir Patricija Žumbakytė.

Sveikiname! Šaunuolės!

 

 

 

Informaciją parengė direktorius Edmundas Valuckas

2017-05-26


SUSITIKIMAS SU ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRE

Velžio gimnazijos bei leidėjų asociacijos kvietimu mūsų mokyklos mokytoja Rasa Vilutienė ir direktoriaus pavaduotojas Saulius Vilutis dalyvavo švietimo bendruomenės bei leidyklų atstovų susitikime su Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene. Ministre dalykiškai ir konstruktyviai išanalizavo Lietuvos švietimo padėtį - problemas, iššūkius bei poreikius, parodė tikrai suprantanti, ko reikia mokiniams, tėvams ir mokytojams, bei pateikė numatomus pokyčius. Diskusija vyko atvirai, dalykiškai ir draugiškai. Belieka ne tik laukti teigiamų pokyčių Lietuvos švietime, bet ir prisidėti prie jų įgyvendinimo. Dėkojame Velžio gimnazijos bendruomenei už šiltą priėmimą!

 

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Saulius Vilutis

2017-05-25


GERA BŪTI KARTU! GERA BŪTI KARTU! GERA BŪTI KARTU!

 

Centro pradinėje vyko renginys „Gera būti kartu“, skirtas šeimos dienai paminėti.

Taigi, mokykloje ketvirtadienio pavakarę susirinko pilnas kiemas mokinių ir jų tėvelių, sesučių, broliukų ir senelių, tetų ir dėdžių. Mokyklos direktorius pasveikino visus susirinkusius. Kiekvienos klasės atstovams išdalino kelionės lapus ir pakvietė aktyviai dalyvauti popietėje. Po ketvirtokų pasveikinimo ir bendro šokio klasių komandos dalyvavo įvairiose estafetėse, mokėsi šokti, dalyvavo karaoke pamokoje, išbandė jėgas įdomiuose konkursuose.

Pralaimėjusiųjų nebuvo! Visus lydėjo puiki nuotaika!

 

Informaciją parengė direktorius Edmundas Valuckas

2017-05-22

Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia>>>


DIDŽIUOJAMĖS MŪSŲ KOMANDA!

 

Gegužės 10 d. mokyklos lengvosios atletikos trikovės mergaičių komanda (Andrėja Šmkutė, 4 B, Gerda Selvenytė, 4 B, Brigita Abukatytė, 4 B, Ema Malevičiūtė, 4 A, Mingailė Petroliūnaitė, 4 A) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinėse varžybose Utenoje. Mergaitės pasirodė labai sėkmingai. Jos užėmė 6-ąją vietą tarp 25 respublikos mokyklų.

 

ŠAUNUOLĖS! SVEIKINAME JAS!

Informaciją pateikė direktorius Edmundas Valuckas

2017-05-12

Download
Trikovės finalas.pdf
Adobe Acrobat Document 509.1 KB

SVEIKINAME IR DŽIAUGIAMĖS!

Gegužės 10 dieną "Romuvos" progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 3-4 klasių mokinių olimpiadų dalyviams skirta šventė. Mūsų mokyklai šiais metais olimpiadose atstovavo šie mokiniai:

 

 

 

1. Agnė Stanaitytė, 4 B, mokytoja Rasa Vilutienė

2. Augustas Skirmantas, 3 A, mokytoja Danutė Gvergždienė

3. Gabrielė Kontenytė, 4  A, mokytoja Rasa Kasparavičienė

4. Patricija Žumbakytė, 3 B, mokytoja Daiva Kiudulienė

5. Pija Gelžinytė, 3 C, mokytoja Alma Valuckienė

6. Radvilė Skauminaitė, 3 B, mokytoja Daiva Kiudulienė

7. Stefanas Gkanadakis, 4 B, mokytoja Rasa Vilutienė

 

Ačiū jiems!

Informaciją pateikė mokytoja Danutė

2017-05-10


Erasmus+ studenčių praktika mokykloje

 

 

Mokykloje praktiką atlieka ERASMUS+ studentės iš Austrijos, Italijos ir Šveicarijos. Doris, Nina, Alicia ir Flavia talkininkauja pamokose. Mergaitės pristatė savo šalis, papasakojo apie savo šeimas, dainavo, mokė pasisveikinti vokiškai, itališkai, prancūziškai, žaidė žaidimus, drauge su ketvirtokais plakė kokteilį.

Daugiau akimirkų galite pamatyti čia >>>

Informaciją pateikė anglų klabos mokytoja Gita

2017-05-10