TRADICINĖ DAILĖS DIENA

Šiemet dailės diena sužibo visų metų laikų spalvomis. Kiekvienos klasės komanda piešė po pasirinktą mėnesį. Piešinius neužilgo pamatysime kiemo galerijoje ir mokyklos koridoriuose. Pasidžiaukime savo vaikų kūrybiškumu ir talentu. Dėkojame dailės dienos dalyviams, o ypač -  mokytojai Nijolei uždarbų koordinavimą bei kantrybę!


MOKYKLOS MOKYTOJAI TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE

   Mūsų mokykla jau dvejus metus bendradarbiauja su Šiaulių universitetu tarptautiniame projekte Tdivers, skirtame inkliuziniam ugdymui. Vokietijos mieste Liudvigsburge vyko projekto baigiamoji konferencija, kur Mokytojos Rasa Vilutienė, Lilija Norutienė bei Direktoriaus pavaduotojas Saulius pravedė pusantros valandos užsiėmimą partneriams iš šešių projekte dalyvaujančių šalių bei patys pasisėmė patirties iš kolegų. Neužilgo paskelbsime nuotraukų iš konferencijos. Šiuo metu galima peržiūrėti konferencijoje demonstruotą filmuką apie mūsų mokyklą bei mokytojų Lilijos, Sauliaus ir buvusio ketvirtoko Ūparto interviu. 


SVEIKINAME MOKYKLOS KOMANDĄ!

 

 

Mokyklos komanda, sudaryta iš ketvirtų ir trečių klasių mergaičių puikiai kovėsi tarpmokyklinėse  estafečių varžybose ant Akropolio ledo "Drąsūs, stiprūs, vikrūs". Vedamos komandos lyderės trečiokės Adrianos mūsų mokyklos mergaitės pasipuošė trečios vietos medaliais ir parvežė į mokyklą prizininkų taurę.

Sveikiname ir džiaugiamės!